HAKKIMIZDA

Anasayfaya dön

HASAN SOFUOĞLU YAPI mimarlık
GELECEĞİ İNŞAA EDİYORUZ.


HASAN SOFUOĞLU Yapı Mimarlık; 17 yıllık birikim ve tecrübesiyle seçkin işler üretmek için yola çıkmış, yılların verdiği tecrübe ile İstanbul’da yeralan Fabrika ve Showroomu ile müşterilerine Alüminyum Doğrama ve PVC doğrama ürün ve hizmet sunmaktadır.

Kompozit ve alüminyum cephe giydirme, alüminyum profil ve doğrama, pvc doğrama, alüminyum korkuluk ve küpeşteler, katlanır cam balkon uygulamaları, ofis cam bölmeleri, alüminyum ofis bölmeleri, otomatik panjur sistemleri, pvc pencere ve kapı sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, Standart cephe giydirmeleri, özel dizayn cephe giydirmeler, alüminyum cephe kaplama elemanları, cam kaplama bina uygulamaları, merdiven korkulukları, camlı korkuluklar, camsız korkuluklar konularında İstanbul’da hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman personeli, Alüminyum ve PVC konusundaki geniş ürün yelpazesi, ekonomik fiyatlandırma ve ergonomik tasarım seçenekleri ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve kaliteli ürün kaliteli işçilik anlayışı ile hizmet vermektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden üretim altyapısı, Ülkemizin ve dünyanın önde gelen mamül ve yarı mamül tedarikçilerinin kaliteli ürünleri, profesyonel ekip ve profesyonel üretim montaj ve servis hizmet anlayışı ile sektörün lider fimalarından biri olmak amaç ve vizyonundayız…

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin beklentilerini anlayarak, şartname ve standartlara uygun şekilde çalışıyoruz.

Kalite Hedeflerimiz, Müşteri şikâyetlerini gidermek, yeniden çalışma ve onarım işlerini en aza indirmek, verimliliği artırarak maliyet azaltımını sağlamak ve bunu müşterilerimize yansıtmaktır.

Eğitim yoluyla becerilerimizi ve kalite anlayışımızı arttırıyoruz. Ekip, çalışmasıyla, uyum, etkinlik ve yaratıcılığı teşvik ediyoruz.

Çevre Politikamız

Çevrenin korunmasına yönelik gösterdiğimiz tüm gayretlerimizi, ilişkilerimizi ahlaki değerlerin ışığında tutarak, toplumla iletişim halinde koruyoruz.

Enerji kullanımında, teknoloji seçiminde, şantiyelerin kurulması ve çalıştırılmasında; doğal kaynak kullanımında israfın önlenmesini, çevrenin korunmasını, kirliliğin önlenmesi amacıyla tüm faaliyetlerimizde atık ve artıkların azaltılmasını ve geri kazanım yolu ile ülke ekonomisine yeniden kazandırılmasının sağlanmasını, firmamızın ana prensibi olarak belirledik.

İş Güvenliği Politikamız

Çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi konusunda tüm yasaların, insani ve ahlaki duyguların emrettiği şekilde çalışmaktayız.

Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını ya da en alt seviyeye indirilmesini sağlamak hedefimizdir.

Yürürlükte bulunan İSG ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uyuyoruz.

about-img2

Ne Yapıyoruz?

HASAN SOFUOĞLU Yapı Mimarlık; Alüminyum Doğrama ve PVC doğrama ürün ve hizmet sunmaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İstenilen işi¸ söz verilen niteliklerde teslim etmek hem müşterimize hem de kendimize duyduğumuz saygının doğal bir sonucudur.

Tarihçe

HASAN SOFUOĞLU Yapı Mimarlık; 17 yıllık birikim ve tecrübesiyle seçkin işler üretmek için yola çıkmış, yılların verdiği tecrübe ile İstanbul’da yeralan Fabrika ve Showroomu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İşini titiz ve düzenli yapan bir Yapı/Mimarlık firmasına mı ihtiyacınız var?
Size birkaç saniye kadar yakınız...